Android Okey Oyunu Apk indir – Okey 101 Plus Oyna

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

101 YüzBir Okey Plus iPhone ve iPad cihazlarınız üzerine ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir okey oyunudur. Bildiğiniz gibi Türk milleti olarak okey oyunları bizim için apayrı bir yere sahiptir. Dördüncü kişiyi de bulduk mu hem eğlence hem de muhabbet ortamı için daha iyi bir fırsat bulunamaz.

Geliştiriciler de bunu göz önüne alarak keyifli bir okey oyunu tasarlanmışlar. Online olarak oynayabileceğiniz 101 YüzBir Okey Plus ile 1.000.000’dan fazla Facebook kullanıcısı ile karşılaşmalar yapabilirsiniz. Oyun içi sohbet fonksiyonu ile oynadığınız kişilerle iletişim kurma şansına da sahipsiniz. Bu sayede sosyal çevrenizi genişletebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Hemen Oyna seçeneğine basarak oyuna başlayabilirsiniz. Sistem oyuncuları otomatik olarak masaya oturtuyor. Yani bir başka deyişle beklemek yok, eğlence var. Herhangi bir masaya girmek istemezseniz kendi oyununuzu da kurabilirsiniz. Oyunun en ilgi çeken yanlarından birisi de oyunculara oyun esnasında istedikleri müzikleri dinleme şansı sunması. Böylece ne oyundan ne de müzik zevkinizden vazgeçmek zorunda değilsiniz.

Siz de okey oyunundan hoşlanıyorsanız 101 YüzBir Okey Plus’ı tamamen ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Android Okey Oyunu Apk indir – Okey 101 Plus Oyna BENZER İÇERİKLER
Android Okey Oyunu Apk indir – Okey 101 Plus Oyna YAPILAN YORUMLAR